Co wybrać na prezent ślubny?

Co wybrać na prezent ślubny?

Zazwyczaj do głównego prezentu, którym często jest “koperta” Para Młoda dostaje jeszcze jakiś dodatek. Wiele osób stawia na ponadczasowy prezent, który zawsze się sprawdza – kwiaty.

Co jeszcze można wybrać na prezent ślubny?

Rekordy popularności w ostatnich latach biją zdrapki i kupony totolotka. Może akurat szczęście uśmiechnie się do nowożeńców i trafi im się “szóstka”? Jest to opcja zdobycia dodatkowych pieniędzy, a przy okazji fajna zabawa.

Ciekawą alternatywą są również książki. Wiele osób marzy o pełnej biblioteczce. A może trafi się kolekcja “białych kruków”? W przypadku prośby o książki, warto skorzystać ze strony internetowej, Para Młoda może tam zamieścić interesujące ją tytuły. O stronie internetowej pisałyśmy Wam jakiś czas temu (https://islubujeci.com/2020/09/27/strona-internetowa-dla-gosci/). 

Alkohol – wino jest zawsze dobrym pomysłem, nie sądzicie? 🙂 Wcześniej pisałyśmy o zasileniu biblioteczki, teraz proponujemy powiększyć “piwniczkę” nowożeńców. Ciekawy alkohol z różnych zakątków świata z pewnością ucieszy każdego. Zwłaszcza, że może leżakować przez miesiące, a nawet lata i nie straci ani na wartości, ani na smaku. 

Kwiaty doniczkowe, sukulenty – Ciekawa opcja dla osób mających przestrzeń do zagospodarowania. Przez długi czas będzie przypominać Parze o najwspanialszym dniu w życiu i o ofiarodawcy. 

Kawa, herbata – osoby niespożywające alkoholu mogą prosić gości o kawę lub herbatę. Aromatyczne, z różnych regionów świata… Możliwości jest wiele – herbata zielona, czarna, biała, sypana, w torebkach, mięta czy inne zioła do zaparzania. Kaw również mamy coraz większy wybór, a kto z nas nie lubi rozpocząć dnia kubkiem aromatycznej, pobudzającej kawy.

Ubranka dziecięce i zabawki – wspaniały wariant prezentu dla par, które spodziewają się potomstwa lub tych, które chcą charytatywnie wspomóc domy dziecka. Pary proszą o rzeczy, którymi wspomogą potrzebujących. 

Gry karciane, planszowe – na nowo zyskują popularność, bez względu na wiek grających. Ciekawa rozrywka na długie, zimowe wieczory.

Prezenty personalizowane – takie jak: kubki, ręczniki czy pościel z napisem “Mąż/Żona” i imionami Nowożeńców z pewnością sprawdzą się jako prezent.

To tylko kilka przykładów prezentów ślubnych, możliwości jest wiele…

A może Wy macie jakieś ciekawe pomysły na prezent ślubny? Podzielcie się z nami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 1 =