Strona internetowa dla gości

Strona internetowa dla gości

Strona internetowa jest zdecydowanie ogromnym ułatwieniem dla gości, ale również dla Młodej Pary. Zawiera ona wszelkie niezbędne informacje związane z uroczystością. Te podstawowe, które znajdują się również na zaproszeniach ślubnych – data, godzina, miejsce ceremonii i zabawy, często z mapą dojazdu. 

My jednak polecamy, aby taką stronę spersonalizować. Świetnym pomysłem jest opisanie historii Waszego związku, przedstawienie świadków, czy też zdradzenie motywu przewodniego wesela. Na takiej stronie goście mogą również potwierdzić swoje przybycie, poinformować o alergiach pokarmowych, czy specjalnej diecie. Jeżeli na uroczystości będą  goście z zagranicy, warto dodać kilka ciekawych informacji o Polsce.

Na stronie możecie też stworzyć listę prezentów ślubnych. Dla wielu Par jest to kwestia dość kłopotliwa, ponieważ uważają oni, że jest to niegrzeczne i narzucają gościom swoją wolę. Obecnie jednak, większość par rezygnuje z kwiatów na rzecz innych podarunków, co stało się powszechne i  nikogo to nie dziwi. Często sami weselnicy rezygnują z zakupu prezentu na rzecz gotówki, z obawy, że nie trafią w gust młodych, czy też okaże się on zbędny. 

Lista prezentów eliminują ryzyko nietrafionego upominku. Jednak ważne jest, aby zawierała pozycje o różnej wartości cenowej, tak aby każdy z gości mógł znaleźć coś odpowiedniego. Po weselu strona może pełnić rolę wirtualnego pamiętnika, do którego goście wrzucają zdjęcia lub filmiki z uroczystości.

Dajcie znać, czy taka strona internetowa to dla Was dobry pomysł? A może wolicie pozostawić gościom pełną swobodę decyzji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

58 + = 64