O nas

Kinga Wyszyńska

wedding planner, współwłaściciel agencji ślubnej I ślubuję Ci…

 

W pracy wedding plannera najbardziej fascynuje mnie sam proces przygotowań. Każda para to odrębna, wyjątkowa historia miłości, zaufania i oddania. To również inna wizja Tego Szczególnego Dnia, którą z przyjemnością wcielamy w życie. 

Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Śląskim współprowadzę bloga, na którym poruszam tematykę ślubno-weselną. Ukończone zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach pozwoliło mi natomiast udoskonalić wrodzone umiejętności organizacyjne, a także rozbudziło zainteresowanie marketingiem i nowymi mediami.

W życiu prywatnym przywiązuję dużą wagę do detali. Każdy szczegół ma dla mnie znaczenie, co znajduje swoje odzwierciedlenie podczas pracy przy organizacji eventów i wesel. Wszystko musi być “dopięte na ostatni guzik” – oczywiście po to, aby Para Młoda w Tym Szczególnym Dniu mogła skupić się wyłącznie na sobie :). 

Przywiązanie do detali ma również związek z moją fascynacją modą. Dobór kolorów, dodatków, aplikacji, to zdecydowanie moje mocne strony, z których możecie korzystać podczas naszej współpracy. 

Moje motto brzmi: If you can dream it, you can do it.

Angelika Kubieniec

wedding planner, współwłaściciel agencji ślubnej I ślubuję Ci…

 

Odkąd pamiętam uwielbiałam planować i organizować. W moim codziennym życiu nie ma miejsca na przypadki. Zawsze wszystko staram się mieć pod kontrolą, tak, by nic nie zakłóciło mojego rytmu. W tym aspekcie jestem perfekcjonistką. 

Ukończyłam studia na kierunku zarządzanie, dzięki czemu zdobyłam wiedzę jak sprawnie dysponować budżetem, ale również nauczyłam się przewidywać skutki i efekty podejmowanych decyzji. Studia dały mi wiedzę i umiejętności, dzięki którym nie boję podejmować się wyzwań w tak pasjonującej, a jednocześnie wymagającej branży, jaką jest organizacja wesel i eventów. 

Na życie patrzę z optymizmem. Dzięki wrodzonej empatii i otwartości praca z ludźmi jest dla mnie czymś ekscytującym i rozwijającym.  Mam świadomość, iż tak ważne wydarzenie, jak ślub, musi być wyjątkowe, dlatego za priorytet stawiam sobie dobrą atmosferę i relację z Parą Młodą.

Moją wielką pasją jest fotografia. Czuję się spełniona, gdy perfekcja i porządek znajdą się również na zdjęciach. Fotografię mocno wiążę z podróżami – dzięki zagranicznym wyprawom zdobywam nowe doświadczenia i czerpię inspirację. Inne kultury są niezmiernie fascynujące i pozwalają poszerzyć horyzont wyobraźni. Po powrocie zawsze jestem naładowana pozytywną energią i staram się za każdym razem wpleść w życie, również zawodowe, świeżą wiedzę i doświadczenia. 

Moje motto brzmi Inspire and be inspired